, , , , , ,  

Kasia Cichopek przestaje być „MATKĄ POLKĄ” (video)

Fotoszok.pl
Już 10 października w Skarżysku Kamiennej odbędzie się premiera pierwszego w Polsce filmu wyśmiewającego rodzimy show biznes z udziałem wielu znanych gwiazd, którego budżet wyniósł 0zł.

W komedii “SkarLans” wyprodukowanej przez Pawła Bilskiego i Krzysztofa “Gorzkiego” Gorzkiewicza udział wzięły takie gwiazdy jak Krzysztof Ibisz, Misiek Koterski, Matylda Damięcka, Natalia Rybicka, Michał Milowicz, Wiktor Zborowski i wielu innych. To jednocześnie pierwsza duża produkcja, w której udział wzięły znani dotąd z seriali Rafał Mroczek i Kasia Cichopek. Ta druga jak zapewniają twórcy komedii zaskoczy widzów swoją rolą

“Zapraszając do udziału w komedii Kasię Cichopek, chcieliśmy stworzyć jej postać tak, aby odbiegała ona od oficjalnie znanego wizerunku grzecznej dziewczynki z M jak Miłość, gdzie szczytem szaleństwa jest powiedzenie słowa kurka wodna. W naszym filmie Kasia to wulgarna niunia, która nie zamierza spotykać się z kimś kto nie ma pieniędzy i sławy. Większość jej scen to sceny łóżkowe, w których emanuje z niej demon seksu, ale i prostota. Myślę, że widzowie będą w szoku, kiedy zobaczą rolę, w jakiej dotychczas nikt nie miał możliwości jej zobaczyć” – wyjaśnia raper i producent filmu Krzysztof “Gorzki” Gorzkiewicz.

“Stworzyliśmy film za darmo i za darmo też chcemy go dać widzom poprzez kinowe premiery w kilku miastach i internet. Ponieważ w życiu za darmo nie ma prawie nic, chcemy z produkcją przyłączyć się do dobroczynnego projektu gwiazd Pomaganie jest trendy. Każdy widz, zanim obejrzy film wysłucha Alicji Węgorzewskiej, która zachęci ich do przekazywania dobrowolnych przelewów na rzecz dotkniętego nowotworem Franka. Chłopak, aby żyć potrzebuje 150 tysięcy euro na operację, mamy nadzieję, że widzowie pozwolą na to, by w przyszłości i on przygotował dla nich film za darmo” – mówi Paweł Bilski – reżyser filmu.

Film w sieci ukaże się już 15 października, tymczasem można już zobaczyć jego zwiastun : oraz teledysk go promujący z udziałem ikon tandety w polskim show bizie w osobach Joli Rutowicz, D-Bomb czy Patrycją Pająk (jeszcze przed operacją biustu):

 

“Teledysk stworzonego przez nas projektu Tocci Variacci, jak i sama piosenka kipi kiczem, chcemy bowiem w ten sposób podkreślić jakość polskiego show bizu. Nie bez powodu moje zwrotki recytuję wcielając się w postać klozetowego króla, myślę że gdyby brać ten numer na poważnie, mógłby w moją rolę spokojnie wcielić się Pikej. Czy nie pasuje do niego przydomek Bóg Lansu aka Klozetowy Król?” – dodaje raper Gorzki.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.