, ,  

Kasia Cichopek pogrąża Dorotę Deląg

ImageNiedawno pisaliśmy, że Marcin Hakiel może szybko zakończyć swój występ w show Taniec z gwiazdami. Powód? Zbyt słaba Dorota Deląg w tańcu.


Ale cała sprawa z dnia na dzień nabiera zupełnie innego wymiaru. I chyba nie chodzi to o umiejętności Doroty, bohaterki serialu 39 i pół.

Kasia Cichopek jest w ciąży i fakt jest znany chyba nie tylko w naszym kraju. Z tego też powodu jej mąż Marcin Hakiel nie powinien jej denerwować, ale zamiast Kasi wkurza się Dorota, partnerka Marcina w show.

Podobno Kasia jest tak bardzo zazdrosna o Marcina, że nie spuszcza go z oczu, nawet podczas treningów, gdzie trzeba na prawdę się napracować by w czasie występu przed widzami pokazać klasę i zajść na szczyt.

Podczas występów tancerz zamiast zajmować się swoją gwiazdą, pozować z nią do zdjęć, zaraz po występie porzuca zdezorientowaną Dorotę i biegnie do małżonki, siadając pokornie u jej stóp. Deląg musi wtedy robić dobrą minę i sama pozuje fotoreporterom.

Dorota jest podłamana – mówi nam osoba związana z tanecznym show. – Sytuacja, w jakiej się znalazła, nie sprzyja skupieniu się na treningach – dodaje nasz informator.

Tak więc żadnych podnoszeń, przytulań nie może być między Dorotą a Marcinem.

Bo Kasia wyrzuca później Marcinowi, że to albo za wysoko chwycił Dorotę, albo zbyt nisko – mówią znajomi młodego tancerza.

Tak więc strach przed żoną zapewne pozwoli mu szybko zakończyć swoją pracę z Dorotą i kto wie, może odpadną teraz?  Szkoda tylko Doroty Deląg.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.