Kasia Cichopek nie poprowadzi „TOPtrendy”!

Dariusz Majewski / newspix.pl

Kto wygryzł aktorkę?

O Kasi Cichopek pomału zaczynamy zapominać. Nie ma jej w telewizji prócz reklam środków odchudzających ale i tych już co raz mniej. Aktorka miała poprowadzić festiwal TOPtrendy, który prowadziła już czterokrotnie. Niestety nie będzie prowadzącą.

„Pierwszy raz na sopockiej scenie wystąpiła w 2006 roku. Potem u boku Krzysztofa Ibisza regularnie prowadziła tam konferansjerkę. Wyjątkiem był tylko rok 2009, ale wtedy powodem nieobecności Kasi była jej ciąża i narodziny synka Adasia . W zeszłym roku znowu wróciła do Sopotu i poprowadziła koncert w towarzystwie m. in. Edyty Herbuś„- przypomina Fakt  i na tym koniec… chociaż dla wszystkich było jasne,że i w tym roku Kasia będzie prowadzącą festiwal.

– Kasia była przekonana, że skoro sprawdziła się rok temu, to w tym roku też Polsat weźmie ją na TOPtrendy. Najpierw usłyszała, że „to się jeszcze zobaczy”, a potem dowiedziała się, że nic z tego. Czuje się bardzo zawiedziona – mówi Faktowi znajomy aktorki. Tę informację potwierdza również Polsat. – Kasi Cichopek nie zobaczycie w tym roku na TOPtrendach – mówi tabloidowi stanowczo pracownik stacji.

Kasia dziś pracuje na planie M jak Miłość i ma jeszcze swój program Sexy mama w Polsat Cafe, ale i to może się zmienić.

Ciężko jest spadać do punktu wyjścia! Gdzie Kasia popełniła błąd w swojej karierze? W końcu Polsat miał jej zapewnić pracę do końca chyba życia, przynajmniej  Nina Terentiew mówiła,że nie da aktorce zginąć. Nie dotrzymała słowa?

Zobacz też:Sablewska o Górniak: Zaprzyjaźniłam się z nią. To był błąd

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Tomasz Ozdoba / newspix.pl

Dariusz Majewski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.