,  

Kasia Cichopek ma dylemat !

ImageKasi Cichopek czas świąt już minął. Teraz czas na podjęcie decyzji zawodowych.


ImageKasia spędziła święta z mężem Marcinem Hakielem i rodziną w Zakopanem. Ale co dobre szybko się kończy. Czas wrócić do pracy. Przed nią stoi jednak ciężki wybór. Długo zabiegała o rolę w serialu Agentki, tym chciała udowodnić, że jest dobrą aktorką i zamknąć za sobą wizerunek słodkiej Kingi z M jak miłość.

Serial telewizji publicznej ma się pojawiać w tym samy czasie co show Polsatu. Producentom serialu zależy na tym, by sobotnie wieczory Kasia była tylko ich, nie chcą, by konkurowała z bardzo popularnym rozśpiewanym show. Przed Cichopek postawiono więc ultimatum – musi zdecydować: show czy serial. 

Polsatowi również zależy na tym, by duet prowadzących (Kasia występuje tam z Krzysztofem Ibiszem) prowadził czwartą edycję ich programu. Prace nad nim są już bardzo zaawansowane – donosi Fakt.

Na początku tygodnia Cichopek musi więc wybrać.

Z informacji jakie uzyskał Fakt – Aktorka  jest rozdarta. Z jednej strony serial to kolejny krok w jej karierze, ale i zupełnie nowy telewizyjny format, który nie wiadomo, czy będzie sukcesem. „JO" z kolei to pewniak i duże pieniądze. Nasi informatorzy twierdzą, że za poprowadzenie 15 odcinków show Kasia może zarobić 150 000 zł. To bardzo dużo pieniędzy…

Gdzie zobaczymy Kasię?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.