,  

Karykatura Marcinkiewicza

ImageMarcinkiewicz stał się pośmiewiskiem w telewizji, na tabloidach i za granicami naszego kraju.


Powstają już o Marcinkiewiczu piosenki, skecze, gry, programy rozrywkowe, a on sam nie rozumie dlaczego tak się stało. Czuje się skrzywdzony i niezrozumiany .

Najlepiej sytuację Marcinkiewicza określił Fakt i pozwolimy sobie zacytować tabloid.

Ktoś powinien wreszcie powiedzieć prosto w oczy zadurzonemu facetowi, czemu jest taki komiczny. Rzecz w tym, że człowiek, który kreował się na męża stanu, który tak samo dobrze miał się nadawać na prezydenta, premiera, szefa MON czy MSZ okazał się zupełnie bez klasy. Nie rozumie, że nie jest bohaterem pozytywnym, a szują, która zostawiła rodzinę i żonę dla małolaty. Przy tym zrobił to w zupełnie szczeniacki sposób. Jak nastolatek, który zostawia swoją dziewczynę, bo w dyskotece poznał fajniejszą laskę. W dodatku jeszcze krzyczy do kolegów: „patrzcie, jaką mam fajną pannę”.

Wszystko jest do wybaczenia, rozwód romans, nie jednemu się zdarza. Rozwody, romanse zdarzają się każdemu, gwiazdom show-biznesu, politykom. Ale nikt w tak głupi sposób nie obnosił się z tym jak Marcinkiewicz. Opowiadanie publiczne o swojej miłości , wpuszczanie kochanki na swój blog i pozwalanie jej mazania jakiś tam wierszy budzi obrzydzenie w milionach ludzi.

Cała sytuacja jaką stworzył były premier , spowodowało to, że jest wyśmiewany a buzujące hormony, jak określa Fakt, odebrały mu rozum .

Może czas stanąć nogami na ziemi panie Marcinkiewicz i przestać robić z siebie pajaca?  A tylu ludzi w Pana wierzyło. Tylu ludzi Pana wspierało, głośno protestowało , gdy został Pan wykopany ze stołka ministra przez Kaczyńskich. Tak bardzo byliśmy za Panem, a Pan co pokazał?

 Jest nam wstyd za Pana !

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.