,  

Karolina Pytlos zrezygnowała z „Top Model” bo nie chciała….

Być obmacywana!

Szum w okół nowej edycji Top Model ciągle nie milknie. Uczestniczki , które odeszły czy też odpadły z show powiedział,że były bardzo źle traktowane przez jurorów. Rodzice dziewcząt nie mogą uwierzyć w to co przeszły ich córki.

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła kilka dni temu skarga. Skargę napisali widzowie, którzy twierdzą, że dziewczyny w show są poniżane a jurorzy nie mają prawa ich macać i kazać się obnażać.

Wygrałam w głosowaniu internetowym, dostałam się do „30” najlepszych dziewczyn, ale zachorowałam, dostałam kolki nerkowej –mówi „Super Expressowi” jedna z uczestniczek show Karolina Pytlos, która musiała zrezygnować z programu. I dziękuję Bogu, że tak się stało, bo jak widzę, co tam wyprawiają, to jest to szokujące. Gdyby mnie Woliński dotknął gdziekolwiek, to bym go chyba strzeliła. To jest niedopuszczalne. Porażka. W prawdziwym modelingu nie ma mowy, że modelka jest obmacywana .

Rodzice nie ukrywają swojego oburzenia.

Jest mi wstyd, że pozwoliłam córce wziąć udział w tym programie. Kasia wróciła z nagrań zapłakana. Mówi, że ją tam obmacywali i podczas programu, i za kulisami, twierdząc, że sprawdzają, czy nie ma sztucznych piersi, pupy. To karygodne – wyznaje mama 18-letniej dziewczyny, która chce pozostać anonimowa. – Nasi sąsiedzi, którzy oglądają program, zwyzywali ją od ladacznic za to, że tam świeci się tyłkiem – dodaje wzburzona.

Też uważacie, że program się zrobił zbyt erotyczny?

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.