Karolak w końcu jest mężczyzną!

 Tomasz Karolak z lekkoducha stał się w końcu mężczyzną. Do tej pory był tylko aktorem, teraz znalazł pomysł na pozostałą część życia a tego jest przed nim sporo.


Tomasz Karolak do tej pory aktorem przede wszystkim komediowym. Jemu jednak było mało. Wpadł więc na pomysł, by założyć własny biznes a jest nim teatr, którego został dyrektorem. Jak to brzmi poważnie DYREKTOR!  Na takie inwestycje jednak potrzebna jest kasa.

– Oczywiście mój udział w show daje mi zabezpieczenie finansowe, którego będę potrzebował na początku mojej działalności teatralnej. Tu nie ma co się oszukiwać… – przyznał aktor wprost w jednym z wywiadów.

Tomek nie ukrywa, że w rolę jurora w Tylko nas dwoje wcielił się przede wszystkim dla kasy, chociaż liczył tez na dobrą zabawę i się nie rozczarował. I jak to jurorzy jedni są do serca inni do  niepozostawiania suchej nitki na uczestnikach, on jest tym drugim, przy czy świetnie się bawi nie koniecznie ci oceniani przez Karolaka.

Teatr Karolaka jest już po premierze, jak wyszło? Wiedzą ci którzy na niej byli. Aktor jako, że do tej pory obsadzany był w komediach ma też wesołą wizję na swoje prywatne miejsce pracy.

Będzie zabawnie. Chcę jednak, by ludzie wychodzili ze spektaklu nie tylko w dobrym humorze. Nasze przestawienia mają również skłaniać do refleksji – deklaruje aktor.

W życiu osobistym aktora też nastąpiły zmiany. Póki co jest wolnym człowiekiem ale ma córkę Lenkę . Jest w związku   z Magdaleną Lamparską, którą poznał na planie 39 i pół. Poza córeczką świata nie widzi, być może to dla niej postanowił z chłopca zmienić się w mężczyznę.

Bardzo ją kocham. To jedyna prawdziwa miłość, bo bezwarunkowa – opowiadał dziennikarzom.

Czytaj też : Wojciech Mecwaldowski polubił Bohosiewicz
źródło: Fakt.pl


Kapif

Mazur

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.