,  

Karolak to aktor występujący w marnych polskich filmach?

Komu podpadł?

Tomasz Karolak w jednym z  wywiadów powiedział, że żaden Polak nie jest w stanie podbić Hollywood. Te słowa ugodziły w dumę i ambicję Weroniki Rosati, która twierdzi, że Tomasz Karolak, to marny aktor występujący w jeszcze marniejszych filmach.

Karolak miał pecha, że go wycięli, a ja akurat miałam to szczęście, że mnie nie wycięli do tej pory z żadnego filmu, co na pewno może się zdarzyć. To w ogóle jest tak, że w filmach najważniejszy jest główny aktor, któremu płacą ileś tam milionów dolarów i jego się na pewno nie wytnie. Epizodyczne role, wiadomo, są mniej ważne – tłumaczy w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Najważniejsza jest znajomość angielskiego, którego ja się uczyłam od dzieciństwa i właściwie mówię bez akcentu. W filmie „Luck” gram dziewczynę, która jest niewiadomego pochodzenia i mam mieć trochę akcent, ale są castingi, na które wysyłają mnie na role Amerykanek. Tak samo jest z francuskim.

Aktorka twierdzi, że nie musiała zabiegać o rolę w Hollywood, gdyż to właśnie fabryka snów sama ją odkryła.

Mnie agent znalazł, bo obejrzał „Pitbulla” na Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles i sam mi zaproponował, że chciałby mnie zapisać, żebym raz na jakiś czas wpadła do Los Angeles na casting – relacjonuje. Nagrałam się do tej roli w serialu ”Luck” z Warszawy i wiem, że było kilkaset kandydatek i że były tam jakieś nazwiska. Ja akurat im pasowałam do roli, więc można powiedzieć, że miałam szczęście, albo przygotowałam tak casting, że akurat mój im się spodobał najbardziej. Wydaje mi się, że nie ma na to recepty. To jest trochę przykre, że pan Karolak powiedział, że właściwie nie mamy szans, bo nie wiem, czym się sugerował to mówiąc. Dlaczego mielibyśmy nie mieć szansy? Alicja Bachleda-Curuś i Iza Miko tam grają, w filmach w serialach. Świetnie sobie radzą.

Kto ma rację?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Karolak to aktor występujący w marnych polskich filmach?

You must be logged in to post a comment.