,  

Kammel znowu w TVP?

ImageZnowu wraca temat Kammela i TVP. Zmiana dyrektorka Dwójki i zmiana prowadzącego Pytania na śniadanie?


Jan Pospieszalski dotychczasowy prowadzący poranny program Dwójki już się pożegnał z TVP a właściwie, jemu podziękowano. Na miejsce prezentera może wejść albo Tomasz Kammel albo Jarosław Kulczycki, który prowadził Wiadomości.

Najwyższe notowania ma Kammel ( ciekawe kto na niego głosuje) . Kammel ma doświadczenie w prowadzeniu programów, jego doświadczenie podobno jest bezcenne dla Dwójki. A poza tym jest bardzo znaną twarzą (szczególnie z przekrętów).

Kammel bardzo tęskni za telewizją, wcale się nie dziwimy. Na korytarzach telewizji na Wornocza wręcz huczy od plotek o rychłym powrocie Kammela, który już prowadził Pytanie na śniadanie. Odszedł w maju tego oku, kiedy wybuchła afera z przekrętami w Banku SA i firmy szkoleniowej Sparrow, w której pracował prezenter. Jeśli wróci do swojej ulubionej pracy, długiej przerwy nie będzie miał.

Jeśli wróci do pracy w TVP mimo ciągle nie zakończonej sprawy, będzie jeszcze jeden dowód na to , że warto kombinować bo i tak nic nam nie zrobią a niektórzy nawet bez nas nie mogą żyć.

Nasze polskie prawo jeszcze raz pokazuje jakie jest bezsilne.

Jeśli Kammel się pojawi w Pytaniu na śniadanie, my nie włączymy tego kanału!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.