Kammel zbiera o sobie plotki!

 Skrzętnie wycina je z gazet a później wykorzystuje przy szkoleniach!


Tomasz Kammel lubi jak się o nim pisze. Każdą jedną plotkę z kolorowej prasie o sobie wycina i wkłada do specjalnie przygotowanych segregatorów. On uwielbia jak się o nim pisze i mówi. Wtedy czuje się w centrum uwagi.

Tajemniczy zeszycik Tomka musi być już naprawdę gruby, przecież w mediach Kammel występuje od wielu lat. Być może prezenter chce w przyszłości pokazać dzieciom a potem wnukom jaki był sławny i przystojny? Jak udało nam się dowiedzieć to nie jedyny powód kolekcjonerskiej pasji Tomka.- czytamy w Fakcie.

Ale to nie wszystko, to co wytnie wykorzystuje przy prowadzonych nadal szkoleniach. Kto by chciał uczyć się na czymś takim?

Dziennikarz wykorzystuje również wycinki podczas szkoleń, które regularnie prowadzi. Wtedy z dumą wyciąga je i umieszcza je na ogromnej tablicy. Zapewne na swym przykładzie tłumaczy kursantom z czym wiąże się sława i bycie osobą publiczną. – czytamy dalej w tabloidzie.

Jedno pytanie, czy wszystkie plotki o sobie wycina? Bo to różnie się o nim mówi, najczęściej tak że raczej by się ukryło pewne informacje. Jedno jest pewne, jeśli o Tobie mówią, to znaczy , że jesteś popularny i robotę masz pewną w stacji Polsat!

Zobacz też: Dramat Potockiej. Jej psu wypadł dysk!
źródło: Fakt.pl
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.