Kammel zażądał zmiany partnerki w „Pytaniu na śniadaniu”!

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Za niepowodzenia programu obwinia TVP2

Tomasz Kammel po tym jak nie powiodło mu się w Polsacie, znowu wrócił do TVP. Stacja zaproponowała prezenterowi poprowadzenia porannego programu Pytanie na śniadanie.  Tomek dostał do towarzystwa piękną Olimpia Ajakaiye, jednak program nie cieszy się powodzeniem.

Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, prezenter obwinia o to wszystkich, tylko nie siebie. Mało tego – sam znalazł sposób na poprawienie swoich wyników. W tym celu zażądał od stacji nowej partnerki telewizyjnej i… odpowiedniej garderoby.

Dziennikarz postanowił działać. Postawił TVP 2 warunki, po spełnieniu których – jego zdaniem – skończą się wszystkie problemy, a wskaźniki oglądalności skoczą natychmiast do góry. Najpierw zażądał wymiany partnerki. Teraz w „Pytaniu na śniadanie” zamiast Olimpii Ajakaiye na wizji ma mu towarzyszyć Agnieszka Szulim.– donosi Fakt. Jednak to nie wszystko. W Tomaszu odezwała się elegancja!

Zażądał, by kupić mu wdzianka od jednego z modnych projektantów. A one kosztują po 20 000 za sztukę…- dodaje tabloid.

Kammel i Szulim od jakiegoś czas razem prowadzą różne imprezy, czyżby aż tak do serca przypadła mu prezenterka, czy jeden drugiemu załatwia fuchę?

Zobacz też :Tajner zazdrosna o Jeanette! Michał musiał ją wyrzucić!

źródło: Fakt.pl

Ola

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.