Kammel wyprzedaje majątek!

ImageJeszcze niedawno Kammel kilka razy nie ubierał tych samych spodni czy też innej garderoby. Dziś wyprzedaje majątek by przetrwać.


Dlaczego Kammel sprzedaje nieruchomości, w końcu tyle milionów zarobił dzięki swojej narzeczonej Niezgodzie, że powinno mu starczyć na wiele lat.

Stracił dobrą pracę w TVP. Zabrano mu prowadzenie atrakcyjnych imprez letnich. A na byle imprezkach już nie zarobi. Teraz za poprowadzenie takiej byle imprezki musiał opuścić na cenie nawet o 5 tysięcy.

Wcześniej próbował sprzedać swoje super porshe za 400 tysięcy. Teraz wystawił na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Muranowie.  To luksusowe mieszkanie o powierzchni 134 metrów kwadratowych warte jest 1 mln 900 tys. zł. Kammel chce 2 miliony. Jak długo będzie je sprzedawał? Trochę to na pewno potrwa.

Budynek w którym jest mieszkanie, stoi w bardzo atrakcyjnym miejscu. Niedaleko jest Starówka, jest widok na Wisłę.

Całości pilnuje ochrona i profesjonalny portier. Mieszkańcy i ich goście mają dostęp do darmowej siłowni. W cenie mieszkania jest podziemny parking.

Takie pieniądze jakie posiada Kammel obecnie niejednemu szaremu człowiekowi starczyły by na całe życie i jeszcze dzieci swoje by urządził. Ale trzeba umieć się takimi pieniędzmi rządzić i nie wydziwiać. A co najważniejsze, nosić spodnie aż się zużyją!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.