,  

Kammel wykopuje Janiaka , Richardson Rusin!

ImageGra o spore pieniądze. 35 tysięcy za poprowadzenie programu Christmas Gala . Kammel czy Janiak dostanie program?


W grudniu odbędzie się bardzo ważny koncert gwiazdorski Christmas Gala. Na koncercie pojawią się najważniejsze osoby show-biznesu. Transmisję ma przekazać jedna ze stacji telewizyjnych w Polsce. Prezenterzy toczą między sobą walkę  o dużą kasę.

Na początku myśleliśmy o Olivierze Janiaku, ale mamy wątpliwości, czy poradzi sobie z tak poważnym zadaniem. Między innymi dlatego, że miewa również kłopoty z opanowaniem tekstu – mówi osoba z produkcji gali. – Dlatego zainteresowaliśmy się Tomkiem – dodaje.

Wydarzenie o jakim piszemy , można by porównać do tych z Hollywoodu. Więc poprowadzenie takiej imprezy to również zabłyszczeć w mediach. Z pań jest brana pod uwagę Monika Richardson, która straciła pracę w TVP i Kinga Rusin, która w TVN pracuje już kupę lat.

Z panów Olivier Janiak, długoletni pracownik stacji i … Tomasz Kammel wykopany w TVP. Czy to nie dziwny zbieg okoliczności? TVN szuka nowych twarzy!

Telewizja lubi narcyzów o ładnym wyglądzie, takich przylizanych. Takich już dobrze wylansowanych prowadzących, którzy mimo że dobiegają czterdziestki, wiecznie wyglądają na młodych. Janiak, mimo że młodszy, nie pasuje już do tego stylu, a Kammel tak – wyjaśnia Tymochowicz. – Za Tomkiem przemawia też to, że jest ostatnio postacią kontrowersyjną. Dużo się wokół niego działo i dużo się o nim pisało, a to tylko może mocno zwiększyć oglądalność – dodaje.

Czyli jedno jest jasne. Zdobyć sławę, wyprowadzić z kasy miliony, być zwolnionym. Przeczekać burzę i zrobić jeszcze większą karierę!

wietny sposób na życie. Brawo TVN.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.