Kammel wraca do TVP!

 Nie doczekał się sprawy w sądzie a już dostał pracę z powrotem w TVP!


Minęło dwa lata od odejścia Kammela z TVP. Już w marcu znowu zobaczymy Tomaszka na ekranach naszych TV. A czeka go dużo pracy.

Prezenter w nowym kontrakcie z Jedynką poza pracą w oprawie stacji i własnym talk-show, będzie również prowadził najważniejsze imprezy TVP 1. Wśród nich Sopot Festiwal, który po pięciu latach wraca z TVN do telewizji publicznej – zdradza Super Expressowi jeden z pracowników TVP.

Ale to nie wszystko. TVP robi wszystko by Kammel pojawił się wcześniej na antenie.

Kammel może pojawić się jednorazowo na wizji już w połowie lutego. Wtedy bowiem ma być nadany finał krajowych eliminacji do Eurowizji 2010. Tomasz ma spore doświadczenie w prowadzeniu takich imprez i dyrekcja kanału chce je wykorzystać jeszcze przed oficjalnym startem – donosi SE.

Za kontrakt z TVP Kammel miesięcznie dostanie 30 tys. zł. Chcecie go oglądać? Prokuratura jakoś nie spieszy się zp ostawieniem zarzutów Kammelowi i jego narzeczonej Niezgodzie. Przypomnijmy, para upłynniła z Banku PKO SA 16 milionów zł. On robił szkolenia ona naganiała ludzi na szkolenia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

Kammel wraca do TVP?

ImageW ubiegłym tygodniu Kammel był gościem w telewizyjnej Dwójce w Pytaniu na śniadanie. Nawet pracownicy TVP nie rozumieją o co w tym chodzi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.