,  

Kammel vs Janiak! Wojna celebrytów

  Tomasz Kammel niedawno udzielił wywiadu dla Vivy, w którym zaatakował Oliviera Janiaka.


Od afery Kammel długo milczał, gdy zaczął już udzielać wywiadów, nagle wszyscy przeciwko niemu spiskują i zaczął się czepiać personalnie innych. Tak się zdarzyło w wywiadzie dla Vivy, gdzie przyczepił się do Janiaka i jego żony.

W mediach są ludzie, którzy najpierw mówią lub piszą, a dopiero później myślą. Coś takiego regularnie zdarza się między innymi małżeństwu Janiaków- powiedział Kammel.

Olivier nie należy do osób , które takie słowa wpuszczają jednym uchem a wypuszczają drugim.

– Lepiej, aby on już nic nie mówił – mówi Olivier w rozmowie z Faktem. – Nie rozumiem, dlaczego w sytuacji, gdy jednak ma przechlapane, usiłuje wciągnąć w swój mniej lub bardziej brudny i przegrany świat innych! Nie chcę mieć z nim wojny. Jest mi go po prostu żal..

Kammel ma pretensje do Janiaka, że ten ocenia go zanim zostanie udowodniona wina.

Nie przesądzam o winie czy braku winy Kammela – tłumaczy Janiak. – Mówię tylko, że ten pan bez względu na taką czy inną ilość pieniędzy ma i tak bardzo przyjemne życie, więc trzeba tylko po prostu wiedzieć, kiedy powiedzieć sobie "wystarczy".

Moim zdaniem Tomek zawsze miał problem z własną osobą – kończy Janiak. – Nawet podczas akcji charytatywnych, które organizował, jego postać musiała być na pierwszym miejscu na billboard.

Jak się zakończy wojna między dwoma przystojniakami? Czas pokaże.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.