, ,  

Kammel to sztuczny luzak

 Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska o Kammelu powiedziały, że to sztuczny luzak. Dlaczego?


To juz tradycja kiedy Horodyńska i Malinowska na łamach Party oceniają wygląd gwiazd o ile Kammela można nazwać tu gwiazdą. I najbardziej dostało właśnie się jemu. Bo zakładanie bardzo eleganckiej marynarki z dżinsami to już katastrofa.

Widać, że w życiu pana Kammela słabo się dzieje. Wystarczy spojrzeć na jego strój. Niby chciałby już być wolny, stąd te dżinsy, ale jeszcze trzyma się drogiej elegancji stąd marynareczka i krawacik. Oj, panie Tomku, trzeba się zdecydować na którąś z opcji. Jak pan doskonale wie, kombinowanie źle się kończy. To modowe także – stwierdziła Malinowska.


Panie Tomku, jeśli zakłada się tak świetnie skrojoną dwurzędową marynarkę, to może dżinsowy dół by się wymieniło? Na ten nonszalancki, ciemniejszy, męski. Wygląda pan jak entliczek pentliczek
– oceniła Horodyńska.

Ja wolę pana Kammela w innym wydaniu, bez udawanego luzu, którego po prostu nie ma. Ja tego nie kupuję, nawet za 16 baniek –
dodała szyderczo Malinowska.

Karolina Malinowska jest żoną Oliviera Joniaka.  Joniak z kolei walczy z Kammelem o TVN-owski program za który można zgarnąć duże pieniądze. Czyżby to pierwszy atak na Kammela, by producenci pomyśleli zanim go zatrudnią? Gra warta świeczki, każdy sposób dozwolony.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.