,  

Kammel stanie przed prokuratorem!

 W końcu może sprawiedliwości stanie się zadość.


Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda za pewne poczuli się już bezpiecznie. Długa cisza wokół pary jednak nie oznacza, że sprawiedliwość o nich zapomniała.

Wciąż spływają dokumenty z banku, gdzie pracowała pani Niezgoda. Zanim zostanie przesłuchana, do prokuratury zostaną wezwane inne osoby związane ze sprawą. Również osoby z firm szkoleniowych, o których była mowa. Dla dobra śledztwa nie możemy ujawnić daty wezwania, ale możecie być państwo pewni, że do takich przesłuchań dojdzie – poinformował Fakt Mateusz Martyniuk, rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej.

Na pierwszy ogień pójdą pracownicy banku, w którym pracowała Niezgoda. Później pracownicy firmy Sparrow tak więc i Kammel.

Prokuratura cały czas zbiera dowody w sprawie, jednak śledztwo toczy się w sprawie a nie przeciwko komukolwiek. Dlatego Niezgoda poczuła się na tyle pewnie, że w ostatnim tygodniu złożyła pozew do sądu przeciwko swoim pracodawcom,  że Ci wywalili ją nieprawnie z pracy.

Cała sprawa zaczęła się w kwietniu i do tej pory nie postawiono jeszcze nikomu zarzutów ani nie wezwano na przesłuchanie . Cóż widać trzeba trochę czasu na wszystko. Przypomnijmy, że Marczuk-Pazurę aresztowano dosłownie w jeden dzień, ale sprawę CBA prowadziło od dwóch lat, tylko nikt o tym nie wiedział.

Mamy nadzieję, że obie sprawy znajdą swój finał w sądzie a winnym nie ujdzie na sucho ich pazerność.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.