Kammel pokazuje matce życie celebryty

starnews.pl

Czy będzie chciała częściej przyjeżdżać do syna?Tomasz Kammel zaprosił swoją matkę po wielu latach do Warszawy. Zabrał ją na jedną z imprez organizowanych w ostatnim, tygodniu. Odświętnie ubrał by nie przypominała biednej emerytki a gdy już światła czerwonego dywanu zgasły i nastał zwyczajny dzień, obwozi ją po mieście.

Pani Anna jest emerytką, mieszkającą skromnie pod Jelenią Górą. Jednak dzięki synowi mogła na chwilę zanurzyć się w zgiełku wielkiego miasta i zobaczyć te wszystkie miejsca, w których jej sławny syn dzień po dniu realizuje swoją medialną karierę. Spacery, zakupy, przejażdżki porsche, a także uroczyste gale. W poniedziałek bowiem Tomek zabrał swoją mamę na dużą imprezę towarzyszącą rozdaniu „Telekamer 2011”.- podsumowuje troskę Kammela Fakt. I dodaje – Fotoreporter spotkał Kammela i jego mamę, gdy udali się na obiad do jednej z modnych knajpek na warszawskim Powiślu. Syn szarmancko zajmował się matką. Widać było, że pani Anna jest dumna z manier i obycia Tomka, i że w Warszawie świetnie się bawi.

A gdy już pojedzie do swojego domu, znowu wpadnie w swoją szarą rzeczywistość. Czy Tomek znowu o niej zapomni na kilka lat? Za jakiś czas okaże się, czy wizyta mamy była po to by media w końcu ucichły o niedobrym Tomku czy może jednak coś w nim pękło?

Jak myślicie?

Zobacz też:Lider „Varius Manx” z żoną

źródło: Fakt.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.