,  

Kammel nadal szkoli!

Za pół godziny dostaje … 10 tysięcy zł!

Tomasz Kammel zasłynął nie tylko jako prowadzący programy, konferansjer ale także z afery w jakiej brał udział z Katarzyną Niezgodą.

Kasia Niezgoda była prezesem z jednego z banków, kierowała pracowników banku na szkolenia do Tomasz Kammela, za tym szły pieniądze i tak z banku wypłynęło 16 mln zł. Wszystko wyszło w kwietniu 2009 roku. Sprawa trafiła do prokuratury, gdzie do pracy się wzięli najlepsi prokuratorzy w końcu latem 2010 roku sprawę umorzono.

Niezgoda ze stanowiska w tym czasie wyleciała , Kammel stracił swoje miejsca w TVP. Dziś nadal zajmuje się szkoleniami i każe sobie słono płacić.

W miesiącu zawsze ma minimum pięć szkoleń. Ale na początku jesieni miał na przykład po dziesięć w miesiącu. Jego szkolenia cieszą się ogromnym powodzeniem – zdradza Faktowi osoba z otoczenia prezentera. – Półgodzinne szkolenie za 10 tysięcy jest najtańszym wśród oferowanych przez Tomasza Kammela. Za niższą stawkę nie chce pracować. Jeśli w grupie jest ponad 25 osób, to stawka rośnie od razu o kilka tysięcy – dodaje  informator.

Kammel żyje w luksusach i taki poziom życia chce utrzymać. Zapłacilibyście za pół godziny szkolenia tak dużo?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
,  

Kammel nadal szkoli !

ImagePo kilkudniowej, czy też kilku tygodniowej przerwie, Kammel znowu szkoli.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.