,  

Kammel miesięcznie wydaje 25 tysięcy!

ImageTo się nazywa życie, niektórzy rocznie nie mają takich zarobków ile wydaje na miesiąc Tomasz Kammel!


Kammel z bardzo bogatego pracującego stał się nagle bardzo bogatym bezrobotnym, ale nie na długo.

Prezenter, były już prezenter stracił na razie 60 tysięcy miesięcznych dochodów, jakie otrzymywał od TVP1. to niezłe zarobki za pokazanie się na kilka chwil na wizji. eby dostać nową tak dobrze płatną pracę będzie musiał czekać latami, dlaczego? Dlatego, że przez związek i kombinacje ze swoją narzeczoną Niezgodą ,  stracił wiarygodność. Czas najwyższy zacząć oszczędzać.

Ciężko będzie oszczędnie żyć, kiedy na same ubrania Kammel miesięcznie wydaje 8 tysięcy zł. Tomuś nigdy nie zakładał dwa razy tego samego ubrania!  To byłby wstyd, gdyby się pokazał publicznie drugi raz w tym samym garniturze czy dżinsach.  Na miasto oczywiście nie pojechałby na przykład Fiatem Punto, to musiało być najnowsze ferrari F355 i porsche carrera. A utrzymanie takich cacek kosztuje i to ni emało bo aż 6 tysięcy miesięcznie.

A gdzie jedzenie? O Kammel potrafi zadbać o swoje podniebienie.

Aby zaspokoić swój głód w ekskluzywnej restauracji, musi wydać dziennie przynajmniej 150 zł. Bywa tez w miejscach, gdzie piwo kosztuje 35 złotych. A gdy jeszcze doliczyć wizyty u kosmetyczek, fryzjerów, masażystów i pedicurzystek, to robi się z tego suma 25,5 tys. zł miesięcznie – czytamy w Fakcie.

Na jakiś czas starczy Kammelowi pieniędzy, bo zgromadził ich miliony, ale gdy nie zacznie oszczęzać, kupka zgromadzonej kasy szybko zmaleje.

My radzimy jaśnie panu pomyśleć o pralce do prania, to zaoszczędzi kupowania nowych ciuchów i nauczy życia takiego jak ma miliony Polaków. Należy zaopatrzyć się w zestaw do paznokci, poszukać fryzjera, który strzyże prostych ludzi i zaopatrzyć się w książkę kucharską. Masaż powinna teraz robić Kasia Niezgoda, może by przy okazji schudła.  Ferrari zamienić choćby na fiata punto, to są o wiele mniejsze koszty utrzymania w stosunku do tego co trzyma w garażu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.