,  

Kammel lansuje się w Vivie!

ImageA Viva dobrze wie z kim przeprowadzić wywiad by podnieść ciśnienie!


Wpierw robił wielką karierę w mediach i zarobił krocie na przekrętach , których się później wyparł. Został wywalony z TVP, teraz twierdzi, że widzowie chcą go z powrotem!

Wydawało by się, że karierę Tomuś zakończy w gejowskim klubie Usta Mariana , gdzie robi jako kabareciarz. Jednak chwilę po pierwszym występie dla gejów, zostaje zaproszony przez swojego kumpla Kubę Wojewódzkiego do programu.  Kuba zasypał go lawinami pytań w zasadzie, na które Kammel nie zdążył nawet odpowiedzieć. Jedno  jest pewne, przeciwko Tomkowi uknuto spisek.

Pewnego ranka trafia Tomek dalej, czyli do Dzień Dobry TVN i znowu się lansuje z wielkim uśmiechem na twarzy. Teraz Viva wzięła w obroty Kammela i przeprowadza z nim wywiad. A  w nim co mówi były a może przyszły prezenter?

Wierzę, że wrócę na ekran, bo widzowie sobie tego życzą, a oni mają władzę absolutną.

A gdyby jednak się mylił Tomek, czy ma plan B?

– Oczywiście, że mam plany i pomysły, ale wolałbym opowiedzieć o nich samym zainteresowanym. Tylko kto jestym zainteresowanym?

Tomasz Kammel atakuje i to mu wychodzi. Telewizje, magazyny zapraszają go i robią z nim wywiady, pokazują.  Pytanie czy my tego chcemy?

Czy Wy tego chcecie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.