Kammel jest ofiarą spisku!

 Wczoraj gościem Kuby Wojewódzkiego był Tomasz Kammel, by zdementować wszystko co  pojawia się o nim w mediach.


Zadowolony z siebie Kammel powiedział, że wszystko to co pisały o  nim tabloidy, media jest zmyślone po to by zwiększyć swoją sprzedaż czy też wejście na strony. A po za tym wszyscy go lubią , czy oby na pewno? Jednym słowem kłamstwa, spisek i oszczerstwa.

Cała owa afera jest od początku do końca medialnym wymysłem, nieporozumieniem i kłamstwem – wygłosił Tomasz. Nie ma żadnej afery (!) związanej ze mną, ani z nikim, kogo znam. (…) Kasia straciła pracę w banku z zupełnie innej przyczyny. To wszystko super scenariusz na super hollywoodzki film , ale zabrakło w tym prawdy. Której niestety nie podał.

Dalej było jeszcze lepiej.

Straciłem pracę przez spisek. Ludzie, którzy wtedy za tym stali, wylali mnie, żeby zachować swoje stanowiska. Spisek polegał na tym, że zaproponowano mi polubowne rozwiązanie kontraktu, przystałem na to i nikt nie zamierzał dotrzymywać tych ustaleń.

Wyleciałeś też z "Tańca z gwiazdami", jako pierwszy – zauważył Wojewódzki. Czy był też spisek w TVN-ie?

 Był temat jego mamy, że media zarzucają mu , że ją zaniedbuje. Zaprzeczył takim plotkom. Z mamą jada kolacje, mama nie żyje w biedzie , jest inżynierem i cały czas pracuje.

Na początku programu Kuba Wojewódzki zaprosił swoje koleżanki ubrane w bardzo kuse spódniczki by klękły na podłodze i pozbierały rozrzucone wcześniej pieniądze. Dziewczyny wiły się, wypinały co rozpraszało Tomka. Sytuacja na tyle rozpraszała śliniącego się Kammela, ze Kuba w końcu zapytał dlaczego właśnie jego narzeczoną jest puszysta kobieta Kasia N..iezgoda. Pytanie zostało oczywiście bez odpowiedzi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.