, ,  

Kammel i Niezgoda zamieszkają znowu razem!

ImageJeszcze kilka dni i Kammel z Niezgodą znowu zamieszkają razem.


Mieszkali już razem ale teraz ma być inaczej. To będzie pierwsze ich wspólne mieszkanie .

Skąd taki pomysł by razem zamieszkać? Stęsknili się za sobą a może poradził im fachowiec od PR-u, którego zatrudnił Kammel. W każdym razem Tomek i Kasia nadal muszą się kochać, jeśli posunęli się d o takiej decyzji.

Piękny dom na warszawskim Mokotowie dziennikarz kupił już ponad rok temu. Od początku zakładał, że będzie to miejsce na wspólne życie z jego partnerką. Nie zamieszkał w nim jednak od razu, bo do domu weszły ekipy remontowe. Przez ostatnie miesiące zakładano w willi nowe podłogi, wyburzano ścianki, kładziono kafelki. Wszystko musiało być na najwyższym poziomie. W końcu Katarzyna Niezgoda zasługuje na coś wyjątkowego, a nie od dziś wiadomo, że jako była prezes banku lubi żyć w luksusie i otaczać się pięknymi rzeczami.
– czytamy w Fakcie.

Zamiast jednak oszczędzać oni pławią się nadal w przepychu. On ma piękny apartament w centrum stolicy i pod nią. Ona dom pod Warszawą i ostatnio kupiła mieszkanie nad morzem. Teraz nowa willa, która czekała tylko do końca remontu.

Nie umniejsza jednak faktu, że przed nim czarne chmury jeszcze się pojawią. To co najgorsze dopiero nadejdzie. Mamy nadzieję.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.