,  

Kammel i Niezgoda wracają do pracy!

ImageKammel wraca do TVP a Niezgoda do banku! Nie wierzycie?


Po aferze jaką wywołali Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda już prawie cicho, czas by para zaczęła rozglądać się za jakimś zajęciem. Kammela zatem już widziano na korytarzach TVP na Woronicza a Niezgoda jest bardzo wziętym fachowcem jak się okazuje i czeka na podpisanie z jednym z wielkich banków umowy o pracę.

W rozmowach o pracę dla Kammela bierze udział … nikt inny jak jego ojciec! Zdaje się, że to Christian Kammel wziął się za odbudowanie wizerunku syna i jest jego menedżerem. Ciekawe ile Tomuś mu płaci.

Oczywiście, że Tomek myśli o powrocie do zawodu i prowadzi różne rozmowy, niestety nie zaspokoję ciekawości mediów i nie zdradzę, z kim – wymijająco powiedział ojciec Tomka, nie zaprzeczając, że syn zabiega o nową posadę.

Podobnie Katarzyna Niezgoda. Zarzuty , które były jej postawione , upłynnienie wielkich pieniędzy z banku już są prawie zapomniane . Jej wiedza  jaką zdobyła na stanowisku wiceprezes banku, jest dla innych banków cenna i już po nią ustawiły się jedne z dwóch największych banków.

Jak na razie Niezgoda nie może podjąć pracy, gdyż w umowie jaką podpisała miała punkt, w którym pisało, że po odejściu nie może podjąć pracy u konkurencji przez pół roku. Jeśli wróci na stanowisko w banku to dopiero jesienią.

Ale póki co musi się modlić by do jesieni nie ścignęła ją sprawiedliwość za przekręty jakich wcześniej się dopuściła.

Taka jest krótka historia przekrętów w Polsce. Biednemu zawsze wiatr w oczy a bogaty ? Brak słów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.