,  

Kammel i Niezgoda nie będą mieli postawionych zarzutów!

 Sprawa przeciwko nim została umorzona!


Rok temu Katarzyna Niezgoda została zwolniona z Banku PKO SA po tym jak upłynniła z banku 16 milionów zł. Jak to zrobiła? Jej narzeczony pracownik firmy Sparrow Tomasz Kammel prowadził szkolenia, Katarzyna Niezgoda zaś takich szkoleń potrzebowała dla pracowników banku w którym pracowała. Zlecała więc szkolenia firmie swojego narzeczonego a te nie były tanie. W ten sposób przez jakiś czas z banku zostało wyprowadzonych 16 milionów zł.

Gdy sprawa wyszła na jaw, pani dyrektor została zwolniona zaraz za nią Tomasz Kammel. Sprawa trafiła do prokuratury. Miał być są miały być wyroki, nie ma nic gdyz prokuratura po roku badania sprawy stwierdziła, że nie dopatrzyła się nieprawidłowości.

Mogę jedynie powiedzieć, że ze względu na brak znamion czynu zabronionego prokuratura umorzyła śledztwo. Dotyczyło ono przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez członka zarządu Pekao i BPH (przed fuzją), odpowiedzialnego za pion zasobów ludzkich oraz przez innych przedstawicieli placówek.
– powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Monika Lewandowska.

Sprawy nie ma, bank już dawno kasę odzyskał z kieszeni ludzi, który mają konta bankowe w PKO SA. Zaraz po aferze z parą narzeczonych wprowadzono najróżniejsze opłaty dla klientów. Przez rok czasu bank odzyskał pewnie dwa razy tyle. A winni okazali się niewinnymi. Teraz pewnie Niezgoda pozwie bank za oszczerstwa i utratę pracy.

Taki cyrk może się kręcić tylko w Polsce.


Kapif

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.