, ,  

Kammel gorszy od Kałamagi!

kapif

Teraz szefem w zespole będzie Mariusz!

Tomasz Kammel miał być największym sukcesem Polsatu, który liczył na to, że gdy zatrudni prezentera u siebie on przyciągnie miliony ludzi przed telewizory. Jednak Tomek stracił swój urok osobisty, już nie pomagają drogie na miarę skrojone garnitury ani śnieżno-biały uśmiech. Kammel po prostu jest nudny w swoim najnowszym programie Zabij mnie śmiechem!

Producenci „Stand Up! Zabij mnie śmiechem” nie są zachwyceni Tomaszem, który w konwencji kabaretowej nie czuje się do końca swobodnie. Sytuację ratuje Mariusz, który udowadnia, że kabaret ma we krwi. Podczas gdy Tomek sprawia wrażenie spiętego, lekko zagubionego i robiącego dobrą minę do złej gry, Mariusz bierze na siebie odpowiedzialność za show – dowiedział się Fakt.

Dlatego Kałamaga będzie teraz bardziej eksponowany z dwójki gospodarzy programu. Dostał ponadto pozwolenie na nieco więcej improwizacji. Natomiast Kammel będzie robił to, co potrafi najlepiej, czyli miło się uśmiechał i trzymał wyuczonego scenariusza.– czytamy dalej.

Jeśli program okaże się klapą, kto będzie chciał jeszcze zatrudnić Kammela?

I jeszcze coś: Sam Kammel chyba już czuje to, po jak cienkim lodzie stąpa. Podpatrzyliśmy go bowiem, gdy wsiadał do swojego luksusowego auta dzierżąc w dłoni… trzy chińskie zupki. Czyżby przezornie już zaczął oszczędzać?

Czytaj też: Rewiński: Odebrali mi program w TVP!

źródło: Fakt.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.