,  

Kammel bogaczem dzięki narzeczonej

ImageKammel zarobił miliony, Niezgoda wyleciała z hukiem z pracy, dlaczego?


Jak się okazuje Pani Katarzyna Niezgoda pracowała w banku na wysokim stanowisku.  Z jej pozycji korzystał jej narzeczony Tomasz Kammel, który na tyle się wzbogacił, że żył jak król. Piękny dom, super drogie auto, wystawne życie i miliony na koncie. Prasa co chwila donosiła jak Tomek sobie świetnie radzi i  że takiego kryzys o dziwo nie dotyczy.

Jak do tego doszło?  Plus Biznesu zazwyczaj pisze o biznesach,tym razem opisał jakim zaradnym Kammel jest biznesmenem.

Pani Niezgoda była wiceprezesem banku, Kammel miał spółkę Sparrow. Bank i spółka i już interesy zaczynają się świetnie kręcić.

Dziennikarz założył tę spółkę w 2001 roku. Miał w niej 10 proc. udziałów (dwa lata temu odsprzedał je przyjacielowi). Reszta udziałów należała do jego bliskiej znajomej Ewy Wróbel. Firma organizowała konferencje, szkolenia i reprezentowała gwiazdy. To właśnie z usług szkoleniowych korzystały banki BPH i Pekao, w których kolejno pracowała Katarzyna Niezgoda.
– czytamy.

Interes nieźle się kręcił. Jak twierdzi „Puls Biznesu”, przez pierwsze cztery lata istnienia spółka Sparrow miała rocznie 1–2 mln zł obrotów. A w 2005 r., gdy Niezgoda i Kammel byli już parą, obroty wzrosły do 5,5 mln zł. W następnych latach było jeszcze lepiej – w 2006 i 2007 r. sięgnęły 9,2 mln zł. Głównym odbiorcą usług spółki był Bank BPH. A jego wiceprezesem, odpowiedzialnym właśnie za szkolenia, była wtedy Katarzyna Niezgoda.

Dalej możemy się dowiedzieć w jaki sposób Kammel zawdzięcza swój sukces Kasi Niezgodzie– w zeszłym roku bank Pekao SA, do którego przeniosła się Katarzyna Niezgoda, wydał na szkolenia pracowników aż 10 mln zł! Bank ma więc nieźle wyszkoloną kadrę, ale przełożeni Niezgody, którzy ją zwolnili, jakoś tego nie docenili.
Ale docenił Kammel.

Kammel zmieniał samochody jak rękawiczki, chodził w drogich markowych ubraniach. Miał piękną willę na Mokotowie i apartament na Woli, ona zaś mieszkając z prezenterem, miała też swoją willę pod Warszawą. Można żyć w luksusie? Można .  Teraz Tomek będzie musiał zacisnąć pasa, chyba że znajdzie inny sposób na pomnażanie swojego portfela i tak już napchanego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.