Kammel będzie ratował ludzi!?

ImageTomasz Kammel postanowił coś zmienić w swoim życiu? Jakoś nie chce nam się wierzyć w te zmiany.


Kammel postanowił zrobić kurs ratownika medycznego. Ciekawe po co mu taki kurs?

Jak się okazuje, Kammel będzie jeździł w karetce pogotowia i pomagał chorym! Okazuje się , że Tomcio dwa lata temu zaczął uczęszczać na kurs w Studium Rehabilitacji, Psychologii i Polityki Społecznej przy ul. Stawki w Warszawie. Na zajęcia chodził regularnie i teraz zdał wszystkie egzaminy.

– Siedzieliśmy wtedy cztery godziny. Najpierw były zajęcia, a potem egzamin – relacjonuje jeden z uczestników szkolenia. – Kiedy wychodziliśmy na przerwy zapalić papierosa, odetchnąć, Tomek stał z boku i wysyłał SMS-y. Izolował się od nas – dodaje.

Nie dał ściągać innym? Ale po takim kursie Tomek nie tylko może pracować w służbie zdrowia jako ratownik jeżdżący w karetce. Może także pracować w jednostkach ratowniczo-gaśniczych Państwowej Straży Pożarnej czy takich organizacjach, jak: GOPR, TOPR, WOPR, PCK, ZHP.

Większość osób w grupie zrobiło ten kurs, by pracować "na karetce". Jednak zdarzały się przypadki, kiedy ludzie kończyli to szkolenie, aby pomagać komuś w rodzinie, bo np. ktoś wymagał specjalnej opieki – mówi jeden z kursantów.

Na pewno taki kurs i praca w tym zawodzie o ile będzie Kammel pracował tak, wybieli go i przywróci szacunek innych . Dla jest jednak jeszcze jedno ale… jego matka. Czy teraz przypomni sobie o niej?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.