Kammel będzie przygotowywał do matury!

 Tomasz Kammel chce przygotowywać do ustnej matury młodzież! Maturę już macie w ręku!


Tomasz Kammel załapał się do Mazowieckiego Teatru Muzycznego, gdzie będzie prowadził muzyczne poranki dla dzieci. Teraz wymyślił sobie, że nauczy młodzież tego czego inni nie uczą by ta zdała maturę z ustnego.

Zabieram się za dwa projekty, jeden dla dzieci – chodzi o poranki muzyczne, drugi dla licealistów – chodzi o matury – pochwalił się dziennikarz na jednym z portali internetowych.

Fakt był bardzo ciekaw co to ma być i postanowił sprawdzić na czym ma polegać przygotowanie młodzieży do egzaminu życiowego.

Otóż Tomasz Kammel jest w trakcie negocjowania umowy i stawek z kilkoma warszawskimi liceami, w których będzie udzielał rad maturzystom, jak powinni zaprezentować się podczas prezentacji ustnej na egzaminie maturalnym – tzw. wystąpienie publiczne. Znakomita dykcja i pewność siebie, to niewątpliwie największe atuty dziennikarza – dowiedział się tabloid.

To na pewno Kamcio potrafi. Jak zdobyć sobie serce nauczycieli by Wam uwierzyli w to co mówicie? Nauczy , tylko później gdy nauczycielom otworzą się oczy, możecie stracić w ich oczach. Nauczy też jak zarobić by się nie narobić 🙂

Tylko Kasia Niezgoda może być zagrożona, w końcu w liceach jest tyle ładnych, młodych dziewczyn, a Tomek w końcu niezły z niego przystojniak.

Zobacz też: Ewa Pacuła lubi plotkować o seksie
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

Fakt

Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.