,  

Kammel będzie bawił widzów TVN-U!

ImageJuż na wiosnę zobaczymy Tomasza Kammela w nowej ramówce TVN-u!


I wcale nie będzie prezenterem ale będzie rozbawiał swoimi dowcipami widzów TVN. Wszystko to dzięki temu, że obecnie jest kabareciarzem w Usta Mariana.

Kammel miałby poprowadzić coś w stylu pojawiającego się kilka lat temu na antenie programu "Maraton uśmiechu" lub show w rodzaju kabaretonu – donosi Super Express.

Jest bystrym obserwatorem, potrafi świetnie komentować i puentować różne wydarzenia. Wróżymy mu sukces w tej branży – publicznie chwalili Tomka po występie szefowie klubu Usta Mariana.

Mimo przekrętów jakich Kammel sie dopuścił ze swoją narzeczoną Kasią Niezgodą, on jest cały czas na topie. TVN bardzo chętnie zatrudni byłego prezentera.

– Dyrekcji bardzo spodobało się nowe wcielenie Tomka. Zarówno jedna, jak i druga strona zastanawiają się, co zrobić z takimi możliwościami i czy nie wykorzystać ich na antenie. Kammel sprawdził się już nieraz jako prezenter i konferansjer. Połączenie telewizyjnego show i dowcipów byłoby dla niego świetnym zadaniem, a poza tym odświeżyłoby jego wizerunek – mówi osoba pracująca w stacji.

Będziecie oglądać wygłupy Kammela?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.