Kamil Bednarek pojechał po polskim show-biznesie

Już poznał zasady gry?

Kamil Bednarek szybko się przekonał, że polski show-biznes tonie bajka. Miał zostać zawodowym żołnierzem, został piosenkarzem. Wziął udział w Mam talent, teraz jest trenerem w Bitwie na głosy. Na co wydał swoje wygrane pieniądze i jak się odnajduje w show-biznesie?

Na początku było to trudne, bo to nowe doświadczenie. Jesteś zwykłą osobą, a nagle wszyscy zwracają na ciebie uwagę. Patrzą co robisz, jak jesteś ubrany, jak się zachowujesz, każdy najmniejszy krok może być uważany za gwiazdorstwo. To jest troszeczkę przygnębiające, ale potem zdałem sobie sprawę z tego, że nie mogę się ciągle przejmować ludźmi, którzy krzywo na mnie patrzą, źle mi życzą. Przez to wszystko można zwariować. Okazało się kto jest moim prawdziwym przyjacielem, trzymam się tych ludzi. Czuję się sobą i teraz wszystko się znormalizowało i wie.

Show-biznes to taki cyrk na kółkach. Ma to swoją dobrą i złą stronę i nie jest naprawdę takie jakie się wydaje. Przede wszystkim w zachowaniach ludzi i we wszystkim jest dużo aktorstwa. Jest masa bardzo pozytywnych ludzi, ale i masa ludzi, którzy zaskakują swoim zachowaniem. Ale czuję się dobrze w tym środowisku, myślę, że się tu odnalazłem.powiedział Faktowi a cały wywiad z Kamilem przeczytacie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.