,  

Kalata w Shape!

 Schudła 38 kg, zeszła z rozmiaru 52 na 36! W najnowszym magazynie Shape okładkę zdobi Anna Kalata!


To była przemiana jej życia. Od kiedy schudła, pani minister chce być celebrytką. O swoje przemianie opowiedziała w magazynie Shape.

Datę początku przemiany dokładnie pamiętam było to 15 czerwca 2007 – wspomina była minister. – Poleciałam wtedy do Indii jeszcze jako minister pracy i spraw społecznych, z krótką wizytą. Kraj poraził mnie swoim pięknem i kompletnie innym niż w Polsce nastawieniem do życia. Wtedy też po raz pierwszy poczułam się niewygodnie ze swoim ciele. I tego samego dnia po powrocie do Polski powiedziałam sobie: "Stop, nie jem!". Właściwie ta przemiana zaczęła się już w samolocie, gdzie nic nie zjadłam. Ogarnęło mnie jakieś metafizyczne uczucie: "tak, to jedyna dobra droga".

To co dziś widzimy, zrobiła sama, nikomu niczego nie musi zawdzięczać.

Nie nikt mi nie doradzał: ani w dobieraniu garderoby, ani w wyborze fryzury czy kolorów. To zrodziło się wewnętrznie: nagle zaczęłam patrzeć w sklepach na ubrania, które mierzyły młode zgrabne kobiety. Wiele lat nie chodziłam w dżinsach, teraz mam ich pełną szafę. Bardzo dużą rolę w przemianie stylu odegrały też Indie, które nauczyły mnie przede wszystkim miłości do kolorów. Poczułam w sobie magię barw, a myślę, że tego nie można się nauczyć. Uważam za wielki sukces, że wsłuchuję się w to czego pragnę. Jestem osobą szczęśliwą, zawsze taka byłam, ale teraz to jest jeszcze spotęgowane. Ziarenko radości rośnie wewnątrz mnie – mówi była pani minister.

Więcej w Shape.

Tak wyglądała wcześniej

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.