Każdy facet, który się z nią pokaże ma przechlapane!

 Z jakim by facetem się nie pokazała publicznie, każdy musi być jej miłością? Foremniak skarży się tabloidowi na inne tabloidy.


Małgorzata Foremniak nie potrafi utrzymać w tajemnicy swoich związków. I dlatego gdy pokaże się publicznie z jakimś od razu ten zostaje jej kochankiem.

Oni mają ze mną przekichane – mówi w rozmowie z Super Expressem.
Wystarczy, że się z kimś pojawię, a wszyscy zaraz rozpisują się, że jesteśmy parą – śmieje się Foremniak. – A tak nie jest! – dodaje dobitnie.

Małgorzata Foremniak lubi otaczać się przystojniakami. Choćby Rafał Maserak, przecież był jej kochankiem. Więc po rozstaniu się z nim gdy pojawiła się z nowym nieznajomym, od razu okrzyknięto go nową zdobyczą aktorki. Ta jednak  twierdzi, że to nie tak, a jak?

– To nie jest mój facet! – mówi aktorka. – Jesteśmy tylko znajomymi – potwierdza jej słowa Zakrzewski w rozmowie z Super Expressem.

Naprawdę, jakbym kogoś miała, to nie chowałabym go pod płaszczem. Nawet wyszłabym z nim na Marszałkowską czy plac Defilad. Chętnie poszłabym na lody, na spacer, by go wszyscy zobaczyli – mówi gwiazda.

Herbuś i Treliński też tak mówili 🙂


Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.