, ,  

Kaczyńscy byli w dzieciństwie bici?!

Dlatego Jarosław jest tak negatywnie nastawiony do ludzi?

Daniel Olbrychski w rozmowie z Robertem Mazurkiem poszedł na całość.  Aktor powiedział, że w najbliższych wyborach będzie głosował na PO,  gdyż nie może pozwolić by władza w Polsce przeszła w ręce Pis-u, którego prezesem jest Jarosław Kaczyński.

Ja nawet nie mogę powiedzieć, że nie lubię Jarosława Kaczyńskiego – zaczyna Olbrychski. – Przecież lubiłem jego brata, jego bratową. Natomiast w polityce mam zaufanie i uznanie do takich ludzi, jak: Tadeusz Mazowiecki, Jan Krzysztof Bielecki czy Hanna Suchocka, a z pewnością nie mam go do Kaczyńskiego, Leppera, Giertycha czy Macierewicza.

O Jarosławie powiedział już ostrzej.

Przyglądam się mu od wielu lat, nie tylko teraz, kiedy postanowił zastąpić brata, i zawsze uważałem go za człowieka szkodliwego i dla polityki wewnętrznej, i międzynarodowej… Podejrzany jest stan umysłowy człowieka liderującego tłumkowi, który dzisiaj śpiewa „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”. Kaczyński jest liderem partii o silnych bolszewickich rysach, która liczy, że głupich w społeczeństwie jest większość…. On jest człowiekiem głęboko nienadającym się do reprezentowania Polski i Polaków takimi, jakimi ja chciałbym ich widzieć. Wszyscy znamy jego osobowość, jego awanturnictwo, niezrozumienie świata.

Przez osoby trzecie znam go od dzieciństwa, bo znam ludzi, którzy z braćmi Kaczyńskimi brali udział przy kręceniu „O dwóch takich, co ukradli księżyc”. (…) Patrząc na nich jak aktor starający się zrozumieć postać, którą zagra, widzę, że musieli być bici przez kolegów z klasy. Kolega z produkcji „O dwóch takich” opowiadał, że Kaczyńscy płakali wniebogłosy, że muszą wracać do szkoły, a tam to ich będą bili jeszcze bardziej niż wcześniej.(…) Byli bici. Może niesłusznie, może prowokowali ludzi do agresji– dodaje poddając ocenie Kaczyńskich kiedy byli dziećmi.

U Lecha w dużo mniejszym stopniu, bo ułożył sobie życie rodzinne u boku wspaniałej – a miałem okazję ją poznać – małżonki, miał śliczną córkę i wszystko to, co sugerowało normalność i stabilność.

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Kaczyńscy byli w dzieciństwie bici?!

You must be logged in to post a comment.