Kacper Kuszewski z kryształową kulą?!

TVN

Już w niedzielę będzie miał miejsce wielki finał „Tańca z Gwiazdami”. O kryształową kulę walczyć będą Kacper Kuszewski Bilguun Ariunbaatar. Eksperci firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS)­ przewidują, że zwycięsko z pojedynku wyjdzie gwiazdor serialu „M jak Miłość”.

 

Trzynasta edycja Tańca z Gwizdami zakończy się w najbliższą niedzielę finałowym starciem pomiędzy Kacprem Kuszewskim a Bilguunem Ariunbaatarem. Zaskoczeniem jest, że po drodze widzowie zadecydowali o opuszczeniu show przez jedną z faworytek, Katarzyną Zielińską, już na dwa odcinki przed finałem. Równie niewiarygodne jest to, że prowadzący HDw3D zdołał pokonać dużo lepiej notowanych uczestników zabawy. Tym razem jednak bukmacherzy są pewni – zwycięzcą widowiska będzie Kacper Kuszewski.

Prezenter HDw3D dzięki sympatii widzów dotarł aż do samego finału „Tańca z Gwiazdami”. Nie ukrywam, że jest to dla nas duże zaskoczenie, gdyż nigdy nie był on faworytem naszych zestawień. Ci Klienci, którzy obstawiali, że zakwalifikuje się on do dalszych etapów, mogli liczyć zatem na bardzo wysokie wygrane. Tym razem również nie wierzymy w jego zwycięstwo. Jesteśmy przekonani, że Kacper Kuszewski w ostatnim odcinku udowodni, dlaczego od początku typowaliśmy jego zwycięstwo – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu STS. Z pewnością wizyta w naszym salonie i wytypowanie zwycięzcy finału trzynastej edycji „Tańca z Gwiazdami” daje większe szanse na wygraną, niż udział w losowaniu nagród spośród SMS-ów wysłanych na wybranego tancerza ­– zachęca Juroszek.

W salonach STS można typować, który z uczestników wygra trzynastą edycję „Tańca z Gwiazdami”. Każde 100 zł postawione na to, że kryształowa kula trafi w ręce Kacpra Kuszewskiego da wygraną w wysokości 131,90 zł. Natomiast w przypadku, gdyby zwycięzcą okazał się jego konkurent, suma ta zwiększy się do 197,84 zł.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.