Kabaret Smile m.in. jako Marilyn Manson na najnowszym DVD

Fotoszok.pl
W tym tygodniu na półki sklepowe trafia najnowsze DVD kabaretu Smile.

„Warto rozmawiać” to tytuł drugiego DVD kabaretu. Premiera płyty zbiega się w czasie z dziesięcioleciem ich działalności. Przypadek? Otóż nie. Jak mówią autorzy jest to prezent dla wszystkich sympatyków kabaretu, a także zwieńczenie dotychczasowej twórczości.

Tytuł płyty nie jest przypadkowy. W każdym skeczu kabaret porusza problem społeczny, o którym warto rozmawiać: wątpliwy poziom IQ niektórych kandydatów na studia, chore ambicje ojca szambonurka, tajniki sukcesu programów typu talent show, poziom polskiej piłki nożnej, emigracja rodaków czy rasizm.

Na płycie znalazły się przedpremierowy skecz „Marilyn Manson” oraz piosenka o szkodach górniczych „Familok”, która zdążyła już podbić serca Ślązaków.

Pojawili się również znakomici goście: Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Ani Mru-Mru. Po raz pierwszy na DVD zarejestrowany został legendarny skecz „Kakakask” w brawurowym wykonaniu Andrzeja Mierzejewskiego i Marcina Wójcika.

Na Bis „Pan Stanisław – Kierowca Tira”, jakiego jeszcze nikt nie widział. Skecz zaskoczył nawet samego Pana Stanisława, zmuszając go do improwizacji.

„Warto rozmawiać” to program bardzo dojrzały, świadomy i zaskakujący, a przede wszystkim śmieszny. Dziewiętnaście skeczy i piosenek co daje ponad 3 godziny znakomitej rozrywki.

Oto fragment i zapowiedź najnowszego DVD:


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.