,  

Kabaret Młodych Panów – premiera nowego DVD (video)

„Bezczelnie Młodzi” to tytuł najnowszej płyty DVD Kabaretu Młodych Panów, która pojawia się na półkach sklepowych 14 kwietnia. Program został zrealizowany podczas XVI Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.
Najnowszy materiał  DVD  to prawie trzy godziny wyjątkowego materiału, a to za sprawą specjalnie zaproszonych na tę okazję gości. W skeczach Kabaretu Młodych Panów pojawiają się w niespodziewanych rolach Cezary Pazura, Kabaret Ani Mru Mru, a także Kabaret Smile. Cały spektakl poprowadził niezastąpiony, najlepszy konferansjer – Piotr Bałtroczyk.

Dzięki przyjacielskim stosunkom wszystkich panów, można spodziewać się ogromnej dawki improwizacji, pozytywnych wydarzeń i zaskakujących zwrotów akcji. Część skeczy została specjalnie przygotowana na potrzeby tego wieczoru, a zatem oglądając ten program można czuć się „wyjątkowym gościem” gospodarzy.

Poza bonusowymi momentami, na płycie znajdują się najlepsze i najnowsze skecze i piosenki z repertuaru Kabaretu Młodych Panów, ale także występ jedynych kobiet w tym towarzystwie w specjalnym pokazie taneczno-wokalnym, podczas którego na pierwszy plan wysuwają się pikantne ciekawostki i tajemnice z życia Młodych Panów. Nie zabraknie też swoistego „talk-show” podczas którego Panowie zostają przepytani przez publiczność znajdującą się w sali Rybnickiego Centrum Kultury.
Cały materiał został zrealizowany z niespotykanym rozmachem, przy wspaniałej scenografii projektu Artura Szymana, w reżyserii Szymona Łosiewicza, a zatem najlepszej obecnie ekipy w Polsce realizującej produkcje kabaretowe. Kabareciarzom towarzyszyła muzyka na żywo zespołu ShowMe! pod kierownictwem Adama Jabłońskiego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.