Już niebawem długo oczekiwany album formacji JA MMM CHYBA ŚCIEBIE

„The Best of vol. 1” – tak zatytułowany jest krążek zespołu JA MMM CHYBA ŚCIEBIE, który trafi na półki sklepowe w pierwszym tygodniu czerwca.

To pierwsza płyta zespołu, który szerszej publiczności dał się poznać  występując w programie telewizji POLSAT „Must Be The Music” oraz telewizyjnych kabaretonach TVP. W skład zespołu wchodzą członkowie jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów – Łowcy.B, autor zbierającej bardzo dobre recenzje muzyki do Jelly Defense –  gry nagradzanej na całym świecie, były wokalista grupy Division by Zero – czołowego przedstawiciela metalu progresywnego w Polsce oraz perkusista metalowej formacji Huge CCM.

Na album składa się dwanaście żywiołowych utworów, wśród których znajdują się – „Pan Mikołaj”, „To tu to tam” oraz singlowy kawałek „Kamyczki”. Jeszcze przed nagraniem płyty zawarte na albumie  piosenki cieszyły się dużą popularnością w obiegu internetowym. Materiał zgromadzony na płycie został przez zespół solidnie przetestowany na kilkudziesięciu koncertach. Entuzjastyczne reakcje publiczności utwierdziły zespół w przekonaniu, że niniejsza płyta musiała powstać. Autorem okładki jest Krzysztof Kałuszka, rysownik i grafik, twórca grafiki do wspomnianej wcześniej gry Jelly Defense.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.