Juz dziś poznamy zwyciezców Kids Choice Awards 2012

W Los Angeles już rozkładany jest czerwony dywan, a to znak, że tylko jeden dzień dzieli nas od gali Kids’ Choice Awards. To jedyne nagrody dla najlepszych osobowości w świecie muzyki, filmu  i telewizji, które przyznawane są przez dzieci.

 

Jubileuszową 25. galę rozdania Kids’ Choice Awards poprowadzi znany aktor i piosenkarz – Will Smith. Niewątpliwe największą atrakcją wieczoru będzie występ Katy Perry, która jest nominowana w kategorii „Najlepsza wokalistka”. Na gali nie zbraknie również takich gwiazd jak  Chris Rock, Emma Stone, Zac Efron, Heidi Klum, Victoria Justice, Miranda Cosgrove, czy grupa Big Time Rush.

 

Widzowie kanału Nickelodeon wyróżnią nie tylko najlepszych muzyków, ale także gwiazdy filmowe. O tytuł najlepszej aktorki walczą m.in. Emma Watson i Kristen Steward. Rywalizacja o statuetkę
w kategorii „Najlepszy aktor” zapowiada się równie emocjonująco: nominowani są m.in. Daniel RadclifeJohnny Deep. O nagrodę Kids’ Choice Awards w kategorii „Najlepszy program telewizyjny” ścigają się  takie przeboje jak  „American Idol” czy „America’s Got Talent”. Na statuetkę mają szasnę także największe produkcje filmowe, w tym roku nominowane są kinowe hity: „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, „Smurfy” i „Muppety”. Gościem specjalnym gali Kids’ Choice Awards 2012 będzie Michelle Obama, która wręczy Taylor Swift nagrodę specjalną w kategorii „Big Help”

 

Nagrody Kids’ Choice Awards przyznawane są przez młodych widzów kanału Nickelodeon. Do tej pory statuetki otrzymali m.in. Will Smith, Miley Cyrus, Britney Spears, Hilary Duff i  Whoopi Goldberg.

 

Oficjalną platformą do oddawania głosów jest strona www.2012kca.com, na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące kategorii, nominowanych i innych gwiazd, jak również zdjęcia i materiały wideo. Dotychczas oddano rekordową liczbę głosów – aż 25 milionów!

 

Tegoroczne rozdanie nagród Kids’ Choice Awards odbędzie się 31 marca w Galen Centre w Los Angeles. Transmisję z gali Kids’ Choice Awards 2012 będzie można obejrzeć 3 kwietnia o godz. 18:00 na antenie Nickelodeon Polska i Nickelodeon HD oraz 7 kwietnia o godz. 15:00 na antenie MTV Polska.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Juz dziś poznamy zwyciezców Kids Choice Awards 2012

You must be logged in to post a comment.