Już 8 czerwca na kanale Comedy Central Polska rusza „C-CUP”

Tego lata w Comedy Central będzie naprawdę gorąco. Odliczanie do Euro 2012 zbliża się ku końcowi, a gorąco stanie się także ze względu na wyjątkową, pikantną i emocjonującą wersję mistrzostw w piłce nożnej, jaką proponuje kibicom i fanom rozrywki stacja Comedy Central. Olśniewające, seksowne i w dodatku znakomicie grające w piłkę nożną dziewczyny będą bronić narodowej dumy i dostarczać kibicom sportowych emocji z najwyższej półki już od 8 czerwca, w czasie przerw w meczach Euro 2012.

 

W czasie przerw w meczach, podczas których miliony Europejczyków kibicować będą drużynom narodowym, Comedy Central zaprasza na mniej poważną, ale za to bardziej pikantną wersję mistrzostw w piłce nożnej. Mecze rozgrywane przez urocze zawodniczki (z wyjątkiem drużyny angielskiej, której reprezentacja nie poddaje się współcześnie promowanemu przez media kanonowi piękna) w skąpych strojach dadzą chwilę wytchnienia w bitewnym szale Euro 2012.

 

Szesnaście damskich zespołów z całej Europy będzie reprezentować swoje kraje na tętniącej życiem i energią Majorce. Drużyny pewnych siebie i seksownych kobiet zawalczą o puchar

C-CUP, rozgrywając zacięte mecze piłki nożnej. Ich orężem jest talent piłkarski i sex appeal, a wsparciem… bardzo szczęśliwy i dumny, jedyny w tym gronie mężczyzna – trener.

 

Zmagania piłkarskie komentować będą Lucjan i Maciej – autorzy popularnego bloga Make Life Harder, prowadzonego na Facebooku (http://www.facebook.com/MakeLifeHarder). Bezrobotny politolog i bezrobotny psycholog, którzy uczą, jak żyć trudniej, zdołali już przebić liczbą fanów blog Kasi Tusk, do którego się często odwołują. W programie C-CUP komentować i doradzać będą pięknym zawodniczkom. Na pewno odpowiednio ocenią ich “stroje” w barwach narodowych i nie pozostawią bez komentarza piosenki “na wejście”, jakie wybrały damskie drużyny (“Tulpen aus Amsterdam”, “Azzuro”, “Kalinka”).

 

Wystarczy jeden guzik na pilocie, aby przenieść się ze wschodnioeuropejskich stadionów na rozpalone słońcem plaże Majorki. Na ekranach telewizorów widzowie Comedy Central będą mogli podziwiać kobiece rozgrywki z najdrobniejszymi detalami.

 

Link do wideo promującego C-Cup: http://w498.wrzuta.pl/film/3VhUAUDPmbK/c-cup_-_goretsze_niz_sama_gra

 

PREMIERA C-CUP w COMEDY CENTRAL: 8.06 (piątek) godz. 18:45
Emisja: od 8.06 do 1.07, zawsze w czasie przerw w meczach EURO 2012, około godziny 18:45 i 21:30 
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.