,  

Justyna Steczkowska TO KUPA

ImageSara May największa znawczyni w show-biznesie jedzie po kim się tylko da . Teraz na tapetę poszła Justyna Steczkowska.


Sara May dla jednego z portali udzieliła wywiadu , gdzie tematem przewodnim była Justysia.

Na pytanie dziennikarza: Kogo najbardziej nie lubisz z show-biznesu?, May odpowiedziała: Kogo nie cenię może powiem. Zdecydowanie nie cenię Justyny Steczkowskiej, ja wiem, że często to powtarzam, ale uważam, że jest to jedna z najbardziej przereklamowanych, polskich wokalistek i uważam, że powinno się o tym mówić, bo jakoś tak dziwnym cudem się przemknęła dzięki tej Szansie na sukces, która jednak te 10 lat temu czy ile to tam było…

Ale uważasz, że ona w ogóle nie ma talentu?: Wiesz co, nie ma talentu. Wszyscy mówią: Czy pamiętasz, jak Justyna Steczkowska śpiewała covera? A ja mówię, a czy ktoś mi powie: Pamiętasz, jak Justyna Steczkowska śpiewała swoją piosenkę rewelacyjnie? Bo ja nie pamiętam. Justyna Steczkowska zaśpiewała jedną jedyną piosenkę, to był cover Maanamu, pozostańmy przy tym, że nawet ją nieźle zaśpiewała, niech tak będzie, chociaż ja się nie zgadzam, ale to jest jedna jedyna piosenka i to jest cover. Niech może zaśpiewa coś własnego na poziomie chociaż tego covera, który wykonuje, wtedy pogadamy. Ona w ogóle nie ma techniki, nie ma podstawowych umiejętności, jeśli chodzi o śpiew. Ona śpiewa nie tak jak chce zaśpiewać, tylko tak jak może. Profesjonalista to jest ktoś, kto śpiewa tak jak chce, czyli to nie technika dyktuje mu, jak ma zaśpiewać, technika już wtedy nie istnieje, wtedy jesteś profesjonalistą, ona niestety zupełnie się gubi i w momencie, kiedy ma zaśpiewać coś totalnie swojego, nie covera, to nie ma w ogóle pomysłu, ona śpiewa każdą piosenkę identycznie, jak flaki z olejem, nie bierze pod uwagę rytmu, nie ma intonacji, to tak jakbyś mówił dlaczego kupa nie potrafi śpiewać. No nie potrafi no. Jest kupą i nie potrafi śpiewać. Jest kupą, zdecydowanie kupą wśród kup. Jedną z największych kup i nie ma co do tego wątpliwości. Ludzie, którzy się znają na muzyce, na wokalu to powiedzą a ci, którzy powiedzą inaczej, to znaczy, że się po prostu nie znają i się nie oszukujmy.

Gdyby Sara May miała angażować piosenkarzy, kogo by zaangażowała? Na pewno SIEBIE !

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.