Jurorzy X-Faktor są skonfliktowani!

Robert Patoleta ujawnia szczegóły show.

Robert Patoleta na swoim blogu napisał, że uczestnicy, którzy są wybierani na castingach do dalszej gry w X-Faktor nie koniecznie są zdolni, Często wystarczy, że są nieskazitelni medialnie.

Podobno między jurorami toczone są wojny.

Kuba Wojewódzki ponoć osiadł na laurach i powtarza swoje błyskotliwe, ale już opatrzone puenty. Czesław Mozil woli romansować z „kruchą blondynką”, o której nagrał skąd inąd świetną piosenkę. Natomiast Maja Sablewska musi się wykazać. To przecież pierwsze tego typu zadanie w jej życiu. Poza tym wierzy w to, że zdoła wyłonić nowe muzyczne pokolenie X, które zawojuje polski rynek. A to odważne zadanie. Szkoda tylko, że jej idealistycznego celu nie podzielają koledzy jurorzy, którzy starają się nie dopuścić jej do głosu. I produkcja, dla której liczy się nie wyłonienie talentów, ale efektownie wyreżyserowany show.- napisał Patoleta na swoim blogu.

Patoleta podał tez kilka przekrętów i wpadek w różnych  show.

Podczas castingów (do „X Factor”) odpadł chłopak obdarzony niesamowitym talentem, tylko dlatego że… sepleni.”

„Ponoć Paweł Staliński dostał się do finału „Tańca z gwiazdami”, bo z jednego numeru telefonu głosowała na niego pokaźna grupa spokrewnionych z nim „fanów”.”

I co ciekawe

Sablewska w tym programie nie chce uprawiać beztroskiego lansu, lecz wybrać świeżych wokalistów, którzy przetrwają na rynku.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.