, ,  

Jurorzy faworyzują swoich ulubieńców w YCD?!

 O tym, że jurorzy mają swoich faworytów w You Can Dance widać gołym okiem. Każdy z nich faworyzuje jedną osobę, chociaż Michał Piróg chyba robi to w najdelikatniejszy sposób jaki można.


W ostatnich odcinkach dokładnie widać kto kogo lubi i za kogo trzymają kciuki. Na pewno ma to wpływ na sms-y widzów a może te też są ustawione odgórnie jak się zdarza w innych programach?

Agustin Egurrola nie ukrywa, że liczy na wygraną Ilony Bekier, która jest tancerką w jego grupie Volt i to właśnie jej kibicuje bo co za tym idzie, dziewczyna promuje też szkołę choreografa a ten chce mieć najlepszych w zespole. 

Anna Mucha z kolei Tomkowi Barańskiemu, który gdy wygra program chce się oświadczyć Edycie Herbuś, chociaż ta być może wcale nie jest tym zainteresowana bo sięgnęła po faceta z wyższej półki. Poza tym Barański od dawna jest kuplem celebrytów, któych można było zobaczyć podczas jednego z odcinków, którzy przyszli na salę ćwiczeń by mu pokibicować.

Podczas programu na żywo, każdy każdemu śle uśmiechy i prawie buziaczki, jednak gdy tylko wejdą za kulisy mało sobie do oczu nie skaczą. Mówią, że za kulisami show jest chamstwo i ostra rywalizacja.

O Ilonie czytelnicy mówią tak: Każdy widzi, jak tańczy Ilona…Osoby znające Ilonę, wiedzą, że nie jest taka, na jaką jest promowana w telewizji – tj. nieśmiała, płaczliwa…To kawał chytrej dziewczyny – niestety , i nie tylko ona ma w tym swój cel.

Barański znowu jest najlepszym kumplem Rafała Maseraka. Ania już tańczyła z Barańskim podczas jednego z odcinków Tańca z gwiazdami. Za to, że był pomocny jej i Maserakowi, Ania zachęca widzów by słali na niego smsy. Pomaga kumplowi jak tylko może by wygrał.

Podsumowanie!

You Can Dance to nie jest już rywalizacja dla młodych amatorów, których nikt jeszcze nie zna. To wojna kto komu pomoże i kto ile wygra i ile zyska. Czysty biznes nie mający nic wspólnego z tym co było na początku!

Czy takiego właśnie chcemy programu?


TVN

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.