Julka Kamińska w Vivie

 Julka Kamińska ma swoje pięć minut. Młodziutka aktorka mało, że ma szansę na wygranie Tańców z gwiazdami, to jeszcze ma swoją piękną sesję w Vivie, magazynie gwiazd.


Julka Kamińska przy okazji zdjęć dla Vivy udzieliła też wywiadu, w którym powiedziała, ze swój rozsądek zawdzięcza rodzicom, bo gdyby nie oni, zrobione pieniądze wydałaby na ciuchy i rozrywkę. W pracy mimo młodego wieku i niewielkiego doświadczenia jako aktorka, jest traktowana na równie z innymi profesjonalistami a kolegami są ci, których od lat podziwiała na ekranie TV.

Julia studiuje germanistykę , sama mama była zdziwiona dlaczego właśnie ten kierunek, była troszkę zawiedziona, że córka nie wybrała aktorstwa. Julka jednak tłumaczy, że wybrała ten kierunek, bo bała się, że nie podoła aktorstwu.

Jaka była Julka od najmłodszych lat?

Pchałam się na każdą scenę. Raz, niewiele myśląc, zgłosiłam się do konkursu wiedzy o Chopinie. Miałam wtedy sześć lat. Inne mamy wypychały swoje dzieci, a ja raz-dwa wyrwałam się próbującej powstrzymać mnie babci, poleciałam pierwsza. Nieważne było to, że nie miałam pojęcia, kiedy urodził się ten cały Chopin. Ważne było to, żeby wejść na scenę i mówić, śpiewać, skakać, bawić się z innymi dziećmi. Potem przyszedł czas gimnazjum i onieśmielenie ludźmi i światem. Często bałam się odezwać, nawet zaczęłam się trochę jąkać. To bardzo utrudniało funkcjonowanie w szkole i nie tylko, więc postanowiłam z tym walczyć. Tak trafiłam na warsztaty teatralne. Znów na scenę. Miałam 15 lat, gdy poczułam, że jestem wśród ludzi, którzy akceptują mnie bez reszty. Dostałam skrzydeł. To był szalony czas. Rano opuszczałam lekcje, bo biegłam na próby. A wieczorem nie mogłam ich odrabiać, bo szłam na warsztaty albo spektakl do Teatru Wybrzeże – powiedziała w Vivie.

źródło: VIVA

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.