Julia Kamińska nie ma pieniędzy

Michał Pieściuk / newspix.pl

Dlatego sprzedaje swoją główną nagrodę z Tańca z gwiazdami

Kilka dni temu pisaliśmy, że Julia Kamińska wystawiła swojego mercedesa klasy E cabrio na sprzedaż.  Julia nie najeździła się też samochodem, gdyż na liczniku jest zaledwie 3500 km. Aktorka została bez pieniędzy i musi sprzedać cacko.

Stacja, która ją wylansowała, teraz się na nią wypięła. Julka myślała, że będzie ich wielką gwiazdą – twierdzi w rozmowie z Takie jest życie znajoma Julii. – A role w fabułach to były zaledwie epizody, w dodatku w niskobudżetowych produkcjach. Jakiś czas temu Julia kupiła mieszkanie w Warszawie na kredyt. Chciała przed czasem go spłacić z zysku za samochód, żeby czuć się bardziej bezpiecznie – dodaje.

Kamińską można było często spotkać w warszawskim środkach transportu, nie wybrzydzała .

– Julka nigdy nie gwiazdorzyła i nie chciała się kreować na wielką aktorkę. Nieraz zdarzało się, że mercedesa zostawiała w garażu i wsiadała w autobus, czy tramwaj. W ten sposób unikała ciągłych korków i nie miała problemów ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego. Teraz sprawa wygląda trochę inaczej. Komunikacja miejska jest tańsza i to dlatego Julkę coraz częściej można spotkać czekającą na przystanku. Wciąż chodzi na castingi i przypomina kolegom, że jest zainteresowana jakąś rolą. Kończy jej się kasa. I prosi, by dali znać, jak usłyszą o jakiejś pracy na planie – dodaje znajoma gwiazdy.

Zobacz też:Wielki twardziel zajada się rurką.

źródło: Fakt.pl

Rafał Meszka / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.