Julia Kamińska w Sukcesie!

Julia Kamińska zdobi okładkę najnowszego Sukcesu. Tego nie można ominąć.


Julia Kamińska jest twarzą Sukcesu tym razem a przy okazji powiedziała o swoich planach na najbliższa przyszłość.

Julka opowiada o kompleksach, dzieciństwie i operacjach plastycznych. Aktorka zdradza w wywiadzie, że jako gimnazjalistka miała wiele wspólnego z Brzydulą.

W gimnazjum wszystko odwróciło się o 180 stopni. Nagle stałam się chorobliwie nieśmiała. Chodziło o lęk przed konfrontacją. Trzeba było zdać już jakiś test. Większość dziewczyn z klasy zaczynała się już zmieniać w kobiety, a ja nie potrafiłam się w tym jakoś odnaleźć. W zwykłych sytuacjach, jak chociażby wyjście przed klasę o odpowiedź przy tablicy, momentalnie robiłam się czerwona. Każdy występ publiczny, każda wypowiedź na forum była dla mnie strasznym cierpieniem. Grając Ulę, bardzo wiele czerpałam z własnych emocji tamtego czasu. No i tak samo jak Ula czułam się wtedy nieatrakcyjna fizycznie–  zwierzyła się dziennikarce "Sukcesu" aktorka.

Pierwsze sukcesy Julka odniosła w gdańskim teatrze Wybrzeżak.

Te pierwsze sukcesy dodały mi skrzydeł. (…) I dziś jestem już inną osobą. Z Ulą teraz łącza mnie już tylko dwie rzeczy – bycie miłą oraz łatwowierność.

I chociaż Julka zmieniła się i jest naprawdę piękną dziewczyną, nie lubi patrzeć na swoje oblicze.

Przeciwnie! Nie cierpię patrzeć na samą siebie w telewizji czy w kinie. Nie lubię nawet słuchać własnego głosu w radiu, ale pocieszam się, że większość aktorów cierpi na podobną przypadłość. Okazuje się, że nie jesteśmy tacy jak nam się wydaje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.