Już po pierwszej sprawie rozwodowej w kościele!

 Katarzyna Skrzynecka nie pojawiła się w Archidiecezji Warszawskiej, gdzie odbyła się pierwsza rozprawa .


Mimo, że Zbigniew Urbański i Katarzyna Skrzynecka mają już nowych partnerów, nadal są małżeństwem według kościoła. Taka sytuacja nie daje spokoju Kasi i Zbyszkowi. Każdy z nich chce udowodnić jak bardzo mu to przeszkadza i komu bardziej. Najpierw w mediach wypowiedziała się o tym Urbański , zaraz po tym pożaliła się Faktowi Skrzynecka, która próbowała udowodnić, że to jej bardziej zależy na rozwodzie kościelnym. Tak bardzo jej zależy, że w końcu nie pojawiła się na pierwszej rozprawie jaka miała miejsce dwa dnie temu.

Nie chciałbym o tym opowiadać. Na razie odbyło się pierwsze przesłuchanie. Kasi na nim nie było – zdradza w rozmowie z "Super Expressem" Urbański. – Ja już nie wchodzę w szczegóły, kto bardziej chciał unieważnienia ślubu, ja czy Kasia. Myślę, że to już nie ma znaczenia – dodaje.

Dostać rozwód kościelny nie jest tak prostą sprawą.

Najczęstsze powody, które podają małżonkowie to: choroba psychiczna jednego z partnerów, niedojrzałość do małżeństwa, ukrywanie bezpłodności i nieskonsumowanie małżeństwa tłumaczy w rozmowie z "Super Expressem" ks. Janusz Koplewski.

Które dotyczy Skrzyneckiej?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.