Jubileusz Kasi Cichopek

 W tym roku mija dziesięć lat pracy!


Kasia Cichopek zaczynała bardzo wcześnie pracę w telewizji. Miała zaledwie 17 lat kiedy pierwszy raz stanęła na planie M jak miłość i gdzie pracuje do dziś. Tasiemiec podobnie jak Moda na sukces. Pracę ma więc zapewnioną na wiele lat.  Ona jednak twierdzi, że nie jest gwiazda i jeśli będzie świętować jubileusz to jedynie prywatnie.

W tym roku mija mi dziesięć lat, więc mam taki malutki jubileusz – mówi Faktowi. – Może tylko prywatnie, bo to tylko dziesięć lat. Niektórzy obchodzą swe dwudziestopięciolecia, inni pięćdziesięciolecia, a ja mam dopiero swoje 10 lat, to jest dla mnie taka symboliczna data i symboliczny okres – opowiada.

To zabrzmiało jakby chciała nas jeszcze nie jednym uraczyć serialem. Ale jej kariera ruszyła do przodu gdy wystąpiła w Tańcu z  gwiazdami. Wtedy pokazała na co ją na prawdę stać. Nie dość, że wygrała show to jeszcze wyszła za mąż za tancerza, który partnerował jej w programie. Później było jeszcze głośniej. Kasia zaliczyła wiele okładek pism, reklamowała w USA bieliznę, i ciągle jest na topie. Chociaż dziś tylko jako Kinga z M jak miłość i jako prowadząca różne programy muzyczne. I na nic więcej na razie się nie zapowiada.

Jak reaguje gdy się o niej mówi , że jest gwiazdą?

– No bez przesady, to tylko złudzenie. To jest tak jak z tym czerwonym dywanem i światłami, a potem wracasz do domu i nie mieszkasz wcale w Hollywood. Mamy te same problemy co inni, ja mieszkam w bloku w dwóch pokojach, gdzie mi się nic nie mieści. Więc ta gwiazda jest znacznie przesadzona – mówi.

Wywiad był  robiony jakiś czas temu, bo dziś Kasia mieszka w luksusowej willi. Więc jest gwiazdą, czy też nie?

Czytaj też: Stuknął Dodę, a ona mu wybaczyła!
źródło: Fakt.pl


Mazur

Mazur

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.