,  

Juan Carlos Cano vs Michał Rudaś, czyli starcie pełne testosteronu

Fotoszok.pl
Już w sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą kolejny etap „The Voice of Poland” – „Bitwy”. Po skompletowaniu drużyn przyszedł czas na wyłonienie ostatecznych uczestników. Trenerzy wytypują pary, które będą walczyć o swoją szansę na wygranie całego programu. Pierwsi na ringu staną podopieczni Marii Sadowskiej – Juan Carlos Cano i Michał Rudaś. Panowie wykonają utwór zespołu Aerosmith „Cryin’”.

 

W każdym odcinku zobaczymy 8 duetów, które walczyć będą o dalszy udział w programie. W trakcie „Bitew” każdy Trener oceni wytypowane przez siebie pary uczestników, którzy zmierzą się ze sobą śpiewając na ringu. Do opiekuna należeć będzie również trudna decyzja, który z podopiecznych będzie miał szansę na walkę o tytuł Najlepszego Głosu u Polsce. Uczestnik, który odpadnie może jednak zostać „skradziony” i przejść do drużyny innego Trenera. W tej edycji programu, podobnie jak w poprzedniej, Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron mogą „ukraść” do swoich drużyn maksymalnie po dwóch wykonawców.

 

W trakcie pierwszych „Bitew” na ring swoich podopiecznych wystawi Maria Sadowska. Juan Carlos Cano i Michal Rudaś to zupełne przeciwieństwa. Juan to muzyczny samouk, zaś Michał jest absolwentem Wydziału Wokalnego Sekcji Piosenki PSM II stopnia przy ul. Bednarskiej w Warszawie. W żyłach Juana płynie meksykańska krew, natomiast Michał od wielu lat fascynuje się kulturą i muzyką Indii. Juan ma na swoim koncie występy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością. Dzielił scenę z zagranicznymi zespołami takimi jak Toto, Yes i Asia, jak również polskimi grupami m.in.: Lady Pank, Myslovitz, Dżem czy Acid Drinkers. Michał natomiast, ma na koncie dwie solowe płyty: “Shuruvath” (2009) oraz „Changing” (2013) – obie głęboko inspirowane muzyką indyjską. Jest również laureatem nagrody jury w koncercie „Trendy” Festiwalu Sopot Top Trendy 2009. Wokalista nominowany był również do „Fryderyka” i „Superjedynki” za swój debiutancki album.

 

Jak zakończy się pojedynek Juana Carlosa Cano i Michała Rudasia? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się już w sobotę, o godzinie 20.05.


Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.