,  

Józefowicz zwolnił Urbańską

TVN

Pozwala jej wcześniej wychodzić z pracy

Janusz Józefowicz zwolnił swoja żonę Nataszę Urbańską z niektórych obowiązków w teatrze. W taki sposób aktorka może wychodzić wcześniej z pracy i nacieszyć się obecnością swojej córki.

Dzięki Januszowi, bo on tak ustawia repertuar teatru i zwalnia mnie z niektórych przedstawień, bym mogła wrócić wieczorem i spokojnie spędzić czas z moją 3-letnią Kalinką. Jestem mu za to wdzięczna. Kiedyś bym sobie nie pozwoliła, by nie wystąpić w spektaklu, bałabym się i drżała o miejsce w teatrze – powiedziała Natasza w rozmowie z tygodnikiem.

Niedawno ciocia kupiła jej różowe butki z cekinami na obcasach. Mówiłam, że moje dziecko nie będzie ubierać się w takie kolory, ale jednak się złamałam, jak ją w nich zobaczyłam. Wygląda pięknie. Z Januszem chowamy je często, mówimy, że poszły do naprawy, żeby jak najmniej w nich chodziła. Kalinka ma zresztą więcej par butów niż ja – powiedziała Natasza.

Buty na obcasach? Druga Surie? I znowu Natasza jest wdzięczna swojemu mężowi, nie macie wrażenia , że to czysta manipulacja dla kolejnej wdzięczności?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.